Współpraca

Jestesḿy przekonani, że skuteczna neutralizacja odorów wymaga nie tylko zaawansowanych urządzen,́ ale także profesjonalnego podejsćia od etapu projektowania do wykonania całych instalacji. Dlatego też oferujemy naszą współpracę projektantom i specjalistom branżowym.

Jak możemy Ci pomóc:

Koncepcje Wykonania: Tworzymy koncepcje wykonania całych instalacji neutralizacji odorów, które uwzględniają nasze urządzenia w Twoim projekcie. Nasze rozwiązania nie tylko eliminują nieprzyjemne zapachy, ale także spełniają inne wymagania Twojego projektu dotyczące np. emisji hałasu czy kosztów eksploatacji.

Pomiary: Jeżeli projektujesz rozwiązanie dla istniejącego obiektu, możemy wykonac ́pomiary jakoścciowe powietrza przed doborem urządzenia za pomocą profesjonalnych urządzeń ́pomiarowymi do gazów złowonnych. Dzięki pomiarom już na etapie projektowania jesteśmy w stanie przewidziec późniejsze koszty utrzymania, a dobrane urządzenia na pewno będą spełniały oczekiwania Twojego klienta.

Dobór urządzeń: Pomożemy Ci wybrac ́odpowiednie urządzenia do Twojego projektu. Niezależnie od skali i złożonosći zadania, jestesḿy gotowi doradzic ́i dostarczyc ́rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

Wsparcie na każdym etapie: Nasz zespół inżynierów i specjalistów jest dostępny, aby pomóc Ci w każdym etapie projektu.